ORDU ÇAKIR ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Expertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında ücretsiz olarak verilen taşınma öncesi expertiz hizmeti ile taşınacak olan eşyalarınızın durum miktarı taşınılcak olan binanın fiziksel şartlarının değerlendirilip nasıl bir araç ile taşınma gerçekleşeceği, kaç personel geleceği, taşınma öncesi hangi hazırlıkların yapılacağı hakkında planlama yapabilmek için önceden fikir ve bilgi sahibi olup sağlıklı bir taşıma planı yapmaktayız.

Profesyonel bir taşınma planlaması yapabilmek için önceden taşınacağınız adres ve mümkünse yeni taşınacağınız adreslere exper personelimiz gelerek inceleme yapar, bu inceleme sonucunda evin nasıl taşınacağı ne tip araçların kullanıacağını, nasıl malzemelerin kullanıcağı eşyaların ve binaların fiziki durumları göz önünde bulunduralarak gerekli hesaplamalar ve planlamalar yapılır.

Ataşehir evden eve nakliye hizmetimiz kapsamında taşıma öncesi keşif expertiz hizmeti vermektedir, Merkez Ofisimiz Ataşehirde olmasından ataşehirde taşınma öncesi ücretsiz expertiz hizmeti bizim ve müşterilerimiz için avantajlı olmaktadır.

Taşıma Hizmetleri

Yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren Ordu Çakır Nakliyat, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla Evden Eve Nakliyathizmetleri sunmaktadır. Ordu Çakır Nakliyat uzun yılların deneyimini günümüz koşullarına inovasyonla uyarlamak suretiyle müşterilerine güven veren bir sistem sunmaktadır. Firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle, müşterilerine kusursuz bir tedarik zinciri ve bağlantı sağlar.

Tüm talepler, tek ve anlık muhatap olan İstanbul merkez ofisimizden karşılanmak suretiyle müşterilerimiz için basit ve kısaltılmış bir süreç sağlanmaktadır.

Asansörlü ev taşımacılığı ile de eşyalarınızın kolaylıkla yeni yerine taşınmasını sağlıyoruz. Ordu Çakır Nakliyat ‘ ın en önem verdiği konu siz müşterilerimizin memnun olarak bu süreci geçirmesidir. Tüm hizmet akışımızı bu memnuniyet profili üzerine oluşturmuş durumdayız.

* Nakliyatçı firmanın asansörlü taşıma hizmeti vermediğinden haberimiz olmaması Anlaşma sağladığımız firmadan mutlaka bu konu hakkında bilgi almalıyız. Eşyalar evin önüne kadar geldiğinde ve asansör desteği olmadığını duyduğunuzda her şey için çok geç olabilir ve ekstra masraflarla karşılaşabilirsiniz.

* Nakliyat firmasının işi bir başka firmaya satması ve ilk başta muhatap olduğunuz kişi ile daha sonra muhatap olduğunu kişilerin birbirinden farklı olması.

*Eşyaların sigortalanmaması ya da sigorta sürelerinin kısıtlı olması. Eşya taşıma sürecinde günlük olarak sigortalanan eşyalarınız evinizi yerleştirdiğiniz sırada karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda geçerliliğini yitiriyor. Bu nedenle sigorta kapsamları genişletilmiş olmalı.

*Personellerin tecrübesiz olması ve nakliyat hakkında yeterli bilgiye sahip olmaması. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı sanıldığının aksine tecrübe gerektiren, bilgi gerektiren ve organizasyon yeteneği gerektiren bir alandır. Ne yazık ki “eşyayı bir yerden alıp bir yere koymak” olarak görülen nakliyat kavramı bu algıdan ötürü pek çok yeni firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Eşyaların nasıl paketleneceği, nasıl kaldırılacağı, nasıl istifleneceği ve kamyona nasıl yerleştirileceği ile ilgili yeterli bilgisi olmayan personeller taşınma sürecinizi çileye çevirebilirler.

* Nakliyat Sözleşmesi yapılmaması İstanbul evden eve nakliyat hizmeti alırken nakliyat sözleşmesi imzalamadığınız takdirde ;” Ama biz sizinle en başta böyle anlaşmamıştık” diyebileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Bunların yaşanmaması için en başta nakliyat sözleşmesi yapmalısınız.